UAH
  • EUR
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Безінерційні котушки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Збираючи рибальські снасті, потрібно орієнтуватися не тільки на правильний тип вудки, але й правильно підібрані аксесуари. Якщо ви віддаєте перевагу спінінгам, наприклад, вам також необхідно замовити і купити безінерційні котушки, призначені для цього стилю лову.

Цей елемент має деякі особливості конструкції, що впливають спосіб використання оснастки. Котушка безінерційна оснащується нерухомою шпулею, навколо якої, використовуючи спеціальні пристрої, обвивається волосінь.

При виконанні закидання волосінь сходить зі шпулі кільцями - це відбувається під впливом ваги оснастки, що закидається (поплавка, грузила, блешні). Абсолютно всі безінерційні моделі котушки мають дуже складний механізм для правильного намотування волосіні.

Ми добре знаємо, наскільки важливо у критичні моменти, щоб котушка не заважала виважувати рибу, тому формуємо наш асортимент лише на основі перевірених продуктів, які користуються хорошими відгуками рибалок.

Серед багатьох моделей безінерційних котушок можна знайти продукцію таких брендів, як Shimano, Azura, Salmo, Brain, Daiwa і Ryobi. Це відомі виробники, які забезпечать надійність навіть під час найскладніших операцій.

Безінерційна котушка для спінінга – чому вона така важлива?

Правильний вибір спорядження, такого як спінінгові котушки Shimano, наприклад, завжди важливий, оскільки сама котушка є одним з найважливіших елементів вудки. Саме котушка дозволяє виводити рибу, в цьому і полягає суть спінінга. Від правильно підібраної котушки залежить дуже багато, і якщо щось піде не так, ви можете втратити шанс на успішний улов.

Наприклад, безінерційна котушка 4000 дозволяють вміло та акуратно виважувати рибу так, щоб її можна було витягнути з води, не зірвавшись із гачка. Це вимагає великого досвіду та вміння, і цей вид лову вважається дуже складним.

Можливості виведення багато в чому залежать від типу котушки та її технічних параметрів. Їх необхідно ретельно вибирати в залежності від типу вашої вудки та розміру риби, на яку ви полюєте. Додатково важливо враховувати тип місця лову.

Ми задовольняємо потреби наших клієнтів та пропонуємо обладнання у різних варіантах. Це котушки:

  • типорозміром від 1000 і від;
  • з передатними числами від 38 до 71;
  • кількістю підшипників (залежно від моделі) від 1 до 12.

Точні технічні параметри кожної моделі наведено в характеристиках в описі товару.

Вгору