UAH
  • EUR
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Бортові вудилища

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Якщо ви волієте ловити рибу з борту човна або катера, вам необхідно використовувати відповідне спеціалізоване оснащення. Вудилища човна, представлені в даному розділі нашого каталогу, поєднують у собі високу надійність, універсальність, практичність і довговічність за доступної вартості.

Ми допоможемо вам підібрати човнові вудилища Shimano або будь-яких інших брендів з урахуванням ваших запитів, побажань та потреб. Відповімо на будь-які питання, що виникли в процесі вибору, проконсультуємо і забезпечимо оперативну доставку в будь-яке місто України.

Як вибрати вудилище бортове

Перш ніж підібрати та купити бортові вудилища, необхідно розуміти головне: при зовнішній схожості з «береговими» моделями вони мають деякі відмінності та особливості конструкції, які обумовлені обмеженими розмірами місця для лову на катері або човні.

Зазвичай для такого лову використовують спінінгові або кастингові вудилища, які мають ряд особливостей. Найважливішою відмінністю є, звичайно ж, конструкція самого вудилища та його параметри:

  • довжина;
  • діаметр пропускних коліс;
  • розмір ручки;
  • жорсткість і таке інше.

Вудилища для лову з берега значно довші, ніж бортові аналоги. Крім того, спінінги для лову з берега мають пропускні кільця набагато більшого розміру в порівнянні з вудками для лову з човна.

Конструкція ручки також є важливою. У випадку з вудилищами для берегового лову ручка повинна бути трохи довшою, щоб забезпечити більш комфортне закидання. У ситуації, коли ви виконуєте закидання з катера або човна, це не настільки важливо, тому ручка в бортовому вудилищі трохи коротша.

Довжина спінінгів для лову з човна рідко перевищує 240 см. Це пов'язано із зручністю та набагато кращим контролем над вудкою. Крім того, спінінги для лову з човна використовуються для упіймання більшого хижака, а це означає, що вони набагато міцніші, з жорсткішою конструкцією і набагато жорсткішою вершинкою.

Особливості бортового лову

При лові риби з човна дуже важливо правильно відчувати вібрацію видобутку. Ми часто ловимо рибу у такий спосіб, проводячи наживку тролінгом або ловлячи рибу під дощем. Жорстка вершинка дозволяє набагато краще відчувати вібрації і контролювати підмотування риби, що є непростим завданням, якщо ви стоїте, наприклад, на човні, що коливається на хвилях.

Конструкція спінінга для лову з човна хоч і не особливо відрізняється від такого для лову з берега, але, як відомо, «диявол криється в деталях». Тому, якщо ви хочете отримати багатий улов у відкритому морі або в іншій водоймі, дуже важливо правильно підбирати своє оснащення.

Вгору