UAH
  • EUR
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Котушки з байтранером

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Досвідчені рибалки не будуть заперечувати, що значна частина успіху в лові залежить від вибору правильного типу оснастки вудки, яка відповідатиме рибі, що ловиться. У пропозиції нашого магазину представлені коропові котушки з байтранером, що дозволяють ловити навіть дуже великі та сильні екземпляри.

Лов коропа досить складна, оскільки ці риби специфічні і вимагають від рибалки чималої майстерності та досвіду. У нашому асортименті представлені професійні коропові котушки з байтранером від найавторитетніших компаній на ринку.

Котушки з байтранером – чим вони відрізняються від інших?

Основна причина використання спеціальних котушок при лові такої сильної риби, як короп, наприклад, обумовлена розміром та особливістю поведінки вашого майбутнього можливого видобутку. Під час упіймання короп зробить все можливе, щоб «вирватися» від рибалки.

Боротьба з рибою, що супроводжується різкими ривками та постійним натягом волосіні, може не тільки розтягнути її, а й навіть порвати. Щоб протидіяти такому розвитку подій, було розроблено спеціальний «гальмівний» механізм - байтранер.

Який його принцип роботи? Байтранер застосовують замість фрикціону, що зазвичай використовується, при цьому забезпечується сход і намотування волосіні по шпулі в залежності від того, яким чином веде в себе в даний момент спіймана вами риба.

Котушка з байтранером зручна тим, що гальмівний механізм можна легко та швидко відключити – для цього досить просто використовувати скобу. При цьому ви самі вирішуєте, що використовувати – фрикціон чи байтранер. При спокійній поведінці коропа перекиданням скоби можна перейти на фрикціон, а якщо риба поводиться агресивно, варто «включити» байтранер.

Професійна коропова котушка з бейтранером недорого

Відмінність професійних коропових котушок від інших у тому, що вони набагато:

  • масивніше;
  • важче;
  • довговічніше.

Це робить їх більш надійними та міцними, дозволяючи рибалкам легко виважувати навіть найбільшу та агресивну рибу. Даний тип котушок також дозволяє використовувати більш довгу та товсту волосінь, що, у свою чергу, дає можливість виловлювати дуже великі екземпляри.

Виробники рибальського спорядження добре знають, що коропові котушки мають бути дуже міцними. Тому товари нашого магазину цієї категорії ретельно відбираються з урахуванням вимог найпросунутіших рибалок.

Всі котушки виготовлені з матеріалів найвищої якості, а їх конструкція добре продумана, щоб забезпечити максимальну ефективність у складних умовах при виведенні сильної та великої риби.

Вгору