UAH
  • EUR
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Поплавочні вудилища

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Багато початківців рибалки вибирають в якості свого першого оснащення вудилище для лову на поплавці. Для його освоєння не потрібно багато часу, а результат у вигляді гарного вилову практично завжди гарантовано.

Поплавкова рибалка, в якій використовуються поплавочні вудилища, на сьогодні залишається одним з найбільш популярних не тільки в нашій країні, але і в усьому світі методів лову. Все, що вам знадобиться, це:

  • саме вудилище;
  • волосінь відповідної товщини;
  • поплавець;
  • свинцеве грузило;
  • гачок.

У деяких ситуаціях рибалки можуть використовувати обмежувачі глибини і повідці.

Вудилище поплавця – як це працює

Спеціальний плавучий аксесуар, який називають поплавцем, є одним із ключових елементів. Він використовується для того, щоб «підвішувати» наживки або приманки на заданій глибині з урахуванням особливостей водойми та типу риби, яку ви плануєте ловити.

Існує безліч різних типів поплавців, при цьому тип використовуваного вудилища поплавця (штекерне, болонське, махове, матчеве) повинен відповідати типу поплавця, що використовується. Серед найпоширеніших типів можна назвати:

  • Фіксовані поплавці

Фіксовані поплавці часто використовуються для лову дрібніших видів риби, таких як окунь і плотва. Їх можна ловити будь-яким типом вудилища, але найкраще використовувати вудку з легким строєм та короткою довжиною. Це дозволить вам точно закинути наживку чи приманку та швидко відреагувати, коли риба клюне. Коротше вудилище також полегшує управління ліскою при ловлі риби.

  • Бігові поплавці

Призначені для великих видів, таких як короп і щука. Для цих типів поплавців потрібно довше вудилище, щоб ви могли закидати далі і краще контролювати волосінь при виуджуванні риби. Вудилище середнього ладу ідеально підходить для поплавців, оскільки воно забезпечує достатню потужність для вивуджування великих особин, зберігаючи при цьому достатню чутливість для виявлення клювання дрібнішої риби.

  • Індикатори удару

Можна використовувати як для дрібних, так і великих видів. Вони зазвичай використовуються в річках з швидкою течією і вимагають довшого і жорсткішого вудилища, щоб можна було далі і точніше закидати течію. Більш жорсткий лад також допомагає зменшити натяг гачка при ловлі більших екземплярів.

Вгору