UAH
  • EUR
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Котушки мультиплікаторні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Мультиплікаторні котушки

Досвідчені рибалки витрачають багато часу не тільки на вибір місця лову та підживлення риби, але і на підбір відповідного спорядження. Будь-хто, хто має хоч мінімальний досвід риболовлі, знає, наскільки важливо вибирати снасть, що враховує специфіку місця лову та тип риби.

У пропозиції нашого магазину є не тільки базове обладнання, а й спорядження для просунутих рибалок, як-от котушки мультиплікаторні. Цей тип пристроїв використовують рибалки, які вже мають деякий досвід, оскільки їх налаштування та експлуатація відносно складна.

У нашому асортименті багато різних моделей від таких популярних брендів, як:

  • Lucky John;
  • Salmo;
  • Favorite;
  • Shimano;
  • Okuma;
  • Daiwa;
  • Abu Garcia;
  • Jigging Master.

Це дозволить рибалкам середнього та навіть початківця замовити та купити недорого за вигідною ціною в Києві та інших містах України відповідні котушки мультиплікатори.

Всі моделі в нашому магазині постачаються відомими постачальниками, які гарантують найвищу якість цього обладнання. Це дуже важливо, оскільки сучасні мультиплікатори є складно сконструйованими і виготовленими пристроями, які роблять рибалку ефективною і комфортною.

Що таке мультиплікаторна котушка?

Тип рибальської котушки багато в чому залежить від того, як хочемо ловити рибу. Сучасні мультиплікатори є альтернативою класичним котушкам, але мають зовсім іншу структуру та їх використання трохи складніше.

Сам мультиплікатор є різновидом котушки, але має рухому шпулю і відрізняється дуже великим передатним числом, яке може досягати 8,5:1. Це, в першу чергу, спінінгове оснащення, що сильно відрізняється від класичних котушок, що також виражається в комфорті риболовлі.

Щоб повною мірою скористатися можливостями, які надає мультиплікаторна котушка, необхідно мати відповідний досвід. У нашій пропозиції представлені рибальські мультиплікатори в різних варіантах, щоб як новачки, так і більш просунуті рибалки могли вибрати модель, що відповідає їх потребам.

Переваги мультиплікаторів

Найбільшою перевагою використання мультиплікатора є більший комфорт для риболовлі, коли ви вже маєте деякий досвід. Замінивши звичайні котушки на мультиплікатори, ви зможете відчути пряміший контакт з рибою, адже виведення риби трохи відрізняється.

Істотним плюсом, особливо в складних умовах, є те, що мультиплікатори набагато довговічніші за звичайні котушки. Мультиплікатор, використовується переважно на спінінгу та морській рибалці. Спінінг-мультиплікатор дозволяє прикріпити більш товсту волосінь або волосінь і більш важку наживку, забезпечивши при цьому точний, акуратний і плавний закид.

Вгору